Zahel Adolf 1888 - 1958)Krajina

1920, olej, 24,5 x 29 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3168
Poslední dražitel: 188
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:30 h