Hron František Karel (1874 - 1928)Krkonošská vesnice v zimě

olej na překližce, 1928, 54 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2854
Dražba ukončena: 25.10.2021, 20:35 h