Kubišta František (1897 - 1971)Kubistický dvojakt

olej na kartoru, 47,5 x 35 cm, nesignováno. Obraz byl původně na rubu předchozí malby F. Kubišty - Dívka se psem. Bez rámu.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 2891
Dražba ukončena: 26.10.2021, 18:55 h