Jíra Josef (1929 - 2005)La Tartin

kolorovaná suchá jehla, 2000, 17,8 x 10,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 1788
Poslední dražitel: 49
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:55 h