Husáriková Jindra 1931Matka s dítětem

akvarel+pastel, 29 x 19 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek z díla.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 2305
Dražba ukončena: 05.10.2020, 21:20 h