Čapka Marian (1950)Mesačna noc

barevná litografie, 1977, 41 x 32,5 cm, autorský tisk, signováno. Rám, pasparta, bez skla.

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč

Číslo položky: 3636
Poslední dražitel: 685
Dražba ukončena: 07.06.2023, 18:23 h