Gassler Josef (1893 - 1978)Městečko St. Rafael

olej na desce, 1929, 37,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, na rubu popis a datace, lehce poškozeno ve dvou rozích.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 1104
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:13 h