Laštovka Karel (1938 - 1986)Milenci

bar. litografie, 1982, 60 x 44 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1272
Poslední dražitel: 445
Dražba ukončena: 02.05.2018, 20:40 h