Pavlík Ondřej (1932 - 1989)Milenci

olej + juta, 49 x 47 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1834
Dražba ukončena: 15.10.2019, 22:25 h