Jirků Boris (1955)Naděje

lept, 1999, 17,6 x 11,9 cm, signováno v desce a tužkou vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole značeno 160/200

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 3694
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.06.2023, 20:40 h