Liesler Josef (1912 - 2005)Nedokončená svatba

bar. litografie, 1978, 53,7 x 37 cm, signováno vlevo dole, značeno 93/110, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 300 Kč

Číslo položky: 2896
Poslední dražitel: 872
Dražba ukončena: 26.10.2021, 19:20 h