Čápová Hana (1956 - 2019)Nejen ctnostmi živ je člověk

bar. lept, 2002, 39,3 x 35 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 71/100, uprostřed dole popis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 3 300 Kč

Číslo položky: 1738
Poslední dražitel: 114
Dražba ukončena: 14.10.2019, 20:23 h