Ouhel Ivan (1945)Noční vegetace

olej na plátně, 2004, 20 x 20 cm, sign. a datováno uprostřed dole, vzadu popsáno. Olištováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 2741
Poslední dražitel: 976
Dražba ukončena: 26.05.2021, 20:28 h