Kristofori Jan (1931 - 2004)Objekt - sochařské zátiší

koláž, 1988, 25,5 x 15 x 12 cm, značeno a sign. na zadní straně. Dílo pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1029
Poslední dražitel: 365
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:35 h