Brejcha Šimon (1963)Objekt

suchá jehla, 8,5 x 24,5 cm, vlevo dole 2/4, vpravo dole sign. Šimon Brejcha 07, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 300 Kč

Číslo položky: 983
Poslední dražitel: 357
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:10 h