Pokorný Jiří (1945)Odpolední představení

olej na desce, 1991, 53 x 75, sign. vpravo dole J. Pokorný, rámováno. Na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 383
Dražba ukončena: 05.11.2015, 16:25 h