Novák Arno (1872 - 1914)Olše u potoka

olej na kartonu, 27 x 33 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Posouzeno Prof. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 1591
Poslední dražitel: 395
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:50 h