Jelínek Oldřich (1930)Otisky času

olej na plátně, laky, 1968, 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2859
Poslední dražitel: 1028
Dražba ukončena: 25.10.2021, 21:00 h