Dvorský Bohumír (1902 - 1976)Ovocný sad na jaře

1930, olej na plátně, 72 x 100 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2846
Poslední dražitel: 267
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:55 h