Sklenář Zdeněk (1910-1986)Paví pera

bar. litografie, 1967, 45 x 28,5 cm, sign. UD 18/30 Sklenář 67, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 114
Poslední dražitel: 30
Dražba ukončena: 02.10.2014, 18:23 h