Komárek Vladimír (1928 - 2002)Petřínská rozhledna

olej na plátně, 70 x 50,5 cm, sign. vpravo dole V Komárek 97, rámováno

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 38 000 Kč

Číslo položky: 682
Poslední dražitel: 12
Dražba ukončena: 26.10.2016, 18:58 h