Jelínek Oldřich (1930)Pianista

olej na kartonu, 2011, 40 x 30 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3250
Poslední dražitel: 205
Dražba ukončena: 31.05.2022, 17:15 h