Votlučka Karel (1896 - 1963)Plzeň

1919, pastel + akvarel, 29,5 x 23 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 3167
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:37 h