Sklenář Zdeněk (1910-1986)Po Tü-I: Drak z Černé tůně

bar. litografie, z knihy básní, 20,7 x 12,7 cm, vydalo ČSAV, 1958. nesign.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 2401
Dražba ukončena: 07.10.2020, 19:05 h