Bím Tomáš (1946)Pramice

bar. litografie, 2005, 37,5 x 48,5 cm, sign. uprostřed dole 61/62 Tomáš Bím 05, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 452
Poslední dražitel: 178
Dražba ukončena: 28.04.2016, 09:40 h