Švankmajer Jan (1934)Přírodopis - Tabule 10.

1973, barevný lept, 63,5 x 49,5 cm, sign. uprostřed dole, vlevo dole značeno 22/65, rámováno.

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 2781
Poslední dražitel: 12
Dražba ukončena: 27.05.2021, 19:00 h