Zoubek Olbram (1926 - 2017)Reliéf

zlacený cín, 35 x 35 cm, signováno na rubu. Pravost potvrzena nadačním fondem Kmentová - Zoubek. Potvrzení pravosti přiloženo.

Vyvolávací cena 70 000 Kč
Aktuální cena 80 000 Kč

Číslo položky: 2821
Poslední dražitel: 452
Dražba ukončena: 27.05.2021, 22:20 h