Liesler Josef (1912 - 2005)Renesanční motiv

bar. lept, 1983, 51/200, 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 3113
Poslední dražitel: 707
Dražba ukončena: 02.03.2022, 23:00 h