Heinlein Heinrich (1803 - 1885)Romantická krajina

Olej na plátně, 46 x 63 cm, v původním stavu nerestaurováno, krakeláž. Signováno vlevo dole, rámováno. Dílo posoudil PhDr. Michael Zachař a PhDr. Šárka Leubnerová

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč

Číslo položky: 3071
Poslední dražitel: 1053
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:30 h