Kerhart Oldřich (1895 - 1947)Samota

olej na kartonu, 57 x 75 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 2879
Poslední dražitel: 506
Dražba ukončena: 25.10.2021, 22:40 h