Čápová Hana (1956 - 2019)Šašek - Bolek Polívka

lept, 1985, 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, uprostřed popsáno, číslováno vlevo dole 4/50, rámováno.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3799
Poslední dražitel: 114
Dražba ukončena: 13.11.2023, 18:24 h