Kerhart Oldřich (1895 - 1947)Sklizeň brambor

bar. litografie, 22 x 36 cm, sign. vpravo dole tužkou + v kameni

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2491
Dražba ukončena: 02.02.2021, 19:55 h