Doubrava František (1901 - 1976)Sklizeň

olej, 1931, 41 x 29,5 cm, vlevo dole dedikace a sign. F. Doubrava 24. II. 1931, rám

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 817
Poslední dražitel: 238
Dražba ukončena: 25.05.2017, 14:05 h