Hajný Zdeněk 1942 - 2014Snová krajina

olej na plátně, 1973, 19,5 x 34,5 cm, sign. vpravo doloe Z.H. 73

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 475
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 28.04.2016, 11:35 h