Hajný Zdeněk 1942 - 2014Spirála života

olej na plátně, 77 x 67 cm, 1987, signováno vpravo dole, rámováno. Rám mírně odřen.

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 120 000 Kč

Číslo položky: 3517
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 27.02.2023, 20:13 h