Turek František (1916 - 2008)Stará vzpomínka

olej na desce, 37 x 33 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek z Díla.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 3161
Poslední dražitel: 682
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:29 h