Hajný Zdeněk 1942 - 2014Strom života

Olej na plátně, 23 x 27 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Majitel získal přímo z atelieru autora.

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč

Číslo položky: 3676
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 07.06.2023, 19:19 h