Michalčík Antonín (1914 - 1998)Strom

olej na plátně, 60,5 x 36 cm, sign. vpravo dole Michalčík, rámováno

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1064
Poslední dražitel: 350
Dražba ukončena: 21.11.2017, 18:55 h