Jansa Václav (1859 - 1913)Studie sedícího aktu

kresba tužkou, 46,8 x 29,5 cm, vlevo signováno, vpravo dole pozůstalostní razítko. Rámováno.

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 2486
Poslední dražitel: 394
Dražba ukončena: 02.02.2021, 19:39 h