Konvolut kreseb Suchánek, Brázda, Kučerová, 2x Roučka, Hašková, Bláha, Lamr

T. Kučerová, bar. litografie, 32 x 45 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 69 x 55 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 70 x 50 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 69,5 x 54 cm, sign.
E. Hašková, bar. lept, 49 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 71 x 55,5 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign.
A. Lamr, bar. lito, 37 x 26 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 1047
Poslední dražitel: 245
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:12 h