Konvolut kreseb Suchánek, Slíva, Lamr, Kučerová, Roučka, Bláha, Vysušil, Synecká

T. Kučerová, bar. litografie, 48 x 37,5 cm, sign., rám
J. Slíva, bar. litografie, 43 x 32 cm, rám, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 38,5 x 29 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 65 x 55 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign.
V. Bláha, bar. lito, 53 x 72,5 cm, sign.
K. Vysušil, bar. lito, 64 x 47 cm, sign.
N. Synecká, suchá jehla, 43 x 29 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 1044
Poslední dražitel: 257
Dražba ukončena: 20.11.2017, 21:51 h