Švankmajer Jan (1934)Tab II.

kolor rytina, 1972, 26,5 x 34,5 cm, signováno dole uprostřed a značeno vlevo dole 46/50

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 1874
Poslední dražitel: 457
Dražba ukončena: 16.10.2019, 19:56 h