Švankmajer Jan (1934)Tab III.

kolor. rytina, 1972, 34,5 x 26,5 cm, sign. dole uprostřed, značeno 36/50

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1875
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 16.10.2019, 19:55 h