Švankmajerová - Švankmajer Tvář

1998, litografie s bar. podtiskem, 49 x 44 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 25/40, rámováno

Vyvolávací cena 2 300 Kč
Aktuální cena 4 200 Kč

Číslo položky: 2782
Poslední dražitel: 131
Dražba ukončena: 27.05.2021, 19:05 h