Vilhelmová Lenka (1957)Ucho a srdce

suchá jehla, 1995, 23,5 x 18,5 cm, sign. vpravo dole, popis dole uprostřed, vlevo dole značeno 11/112

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1902
Poslední dražitel: 619
Dražba ukončena: 16.10.2019, 22:13 h