Vavrová Katarína (1964)V nebi ako z kameňa

kolor. lept, 30 x 30 cm, značeno 1/1, signováno a popsáno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 400 Kč

Číslo položky: 3164
Poslední dražitel: 802
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:19 h