Desiderius (Hugo Bottinger) 1880 - 1934V přírodě

tuš + akvarel, 1922, 37 x 21,3 cm, sign. vpravo dole Dr. Desiderius 22, na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 988
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:35 h