Rožánek Václav (1913 - 1994)Váhání

tempera, 21,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 3 200 Kč

Číslo položky: 2757
Dražba ukončena: 26.05.2021, 22:00 h