Born Adolf (1930 - 2016)Vánoce

akvarel, 26,5 x 18 cm, sign. vpravo dole, rámováno, muzeální sklo. Konzultováno s pí. E. Bornovou.

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 140 000 Kč

Číslo položky: 2832
Poslední dražitel: 1037
Dražba ukončena: 25.10.2021, 18:48 h