Dusík Stano ( 1946 - 2019)Včelín

1981, lept, 16,7 x 10,8 cm, popsáno, značeno 59/68, signováno.

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2845
Poslední dražitel: 707
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:50 h